Dick Swaab

Prof. dr. Dick Swaab schreef onder andere het boek ‘Wij zijn ons brein’ en spreekt in verschillende tv programma’s. Hij leidt een team in het Nederlands Instituut voor Neurowetenschappen en is hoogleraar neurobiologie aan de UVA en in China!

Donderdag 26 maart komt hij ere van het 10e lustrum naar Tabula Rasa voor een lezing waar hij de volgende onderwerpen zal bespreken: Het ouder wordende brein en beweging, stress en beweging en creative alternatieven voor beweeg therapie. Er is die middag ook ruimte om vragen aan hem te stellen!

Tijd: 15:00 uur
Kosten: Gratis voor (oud)-leden, voor niet leden 3 euro.
Inschrijven: 10 maart vanaf 12:00 uur.
Via: De site

Inschrijving opent eerst alleen voor leden en oud-leden.
Binnenkort zal vermeld worden wanneer de inschrijving voor de niet-leden open zal gaan!

Tags: No tags

Comments are closed.