Inschrijving eerstejaarsdag (registration first years day)

“english version below “
Beste eerstejaars,
20 november wordt er special voor jullie een dag georganiseerd. Napraten over jullie eerste tentamenweek, herinneringen ophalen van de introweek en natuurlijk nog veel meer. Het uiteindelijke programma met alle activiteiten wordt later bekend gemaakt. We zullen om 3 uur ’s middags beginnen en aansluitend zal er een buffet zijn. ’s Avonds staat er een gezellig themafeest op de planning in de soos. Mocht je nog les hebben na 3 uur dan is het altijd mogelijk om later aan te sluiten. Tot dan!
Dear first year students,
On the 20th of november we will organise a day especially for you. Having a chat about your first exams or memories of the introduction week and a lot more. The program of the day wil be reavealed in the upcoming weeks. We will start at 3Pm and there will be a dinner afterwards. In the evening there will be a theme party in tabula rasa. If you still have lessons after 3Pm you will be able to join later, hope to see you then!

Inschrijfformulier (registration form):  https://goo.gl/forms/rSuoemaEQzYrDWP33