Mededeling

*English version below

Beste leden,

Naar aanleiding van de persconferentie vanmiddag en in samenspraak met de AGZ hebben wij de keuze moeten maken om de komende activiteiten niet door te laten gaan. Het zijn grote activiteiten waar veel mensen aanwezig zijn. Voor verschillende activiteiten zal er een nieuwe datum gezocht worden, wanneer dit zover is zullen jullie op de hoogte worden gebracht. Voor degene die voor een activiteit betaald hebben, zal dit bedrag zo spoedig mogelijk teruggestort worden.
Naast onze activiteiten die helaas niet door kunnen gaan, zal onze sociëteit de komende weken gesloten blijven tot nader bericht!

Mochten er nog vragen zijn, mail dan naar: info@svtabularasa.nl

Met vriendelijke groet,

51e bestuur der S.V. Tabula Rasa

——————————————————–

Dear members,

Due to the news about the corona virus today. And also, in collaboration with the academy, we had to decide to cancel all of our activities. It will be really big activities with over a 100 people. For some of the activities we will find a new date, when we have picked a date, you will get a message from us. For those who have already paid for the activities, will as soon as possible get their money back.
Beside of the canceled activities, our society will be close for the next weeks!

If you have any questions, you can mail us: info@svtabularasa.nl

Kind regards,

51e board of S.V. Tabula Rasa