#NietMijnSchuld campagne

*English below*

Bepaal mee over een alternatief voor het leenstelsel!

Linksom of rechtsom: het is aan jou. Een meerderheid van de Tweede Kamer wil af van het huidige leenstelsel. Wij, FNV Young & United en de Landelijke Studentenvakbond, zijn bezig met de #NietMijnSchuld-campagne en willen heel graag weten wat jij van ons studiefinancieringssysteem vindt. Want: is jou al eens eerder gevraagd wat je ervan vindt dat je moet lenen om je studie te betalen? Precies. Daarom houden we een online raadpleging. Je kunt van maandag 8 t/m zondag 21 juni je ongezouten mening geven. Doe mee via nietmijnschuld.nl/raadpleging en vergeet niet je vrienden, commissieleden en medestudenten te vragen ook mee te doen. Hoe mee deelnemers, hoe groter onze impact

Cast your vote about the alternative for the ‘leenstelsel’

Whichever way you think we should head: it’s up to you. A majority of the Dutch Parliament wants to get rid of the leenstelsel (current student benefit system). We, FNV Young & United and the national student union (Landelijke Studentenvakbond, LSVb) are working on a campaign called #NietMijnSchuld. We would like to hear your opinion! Have you ever been asked before what you really think about having to get a loan in order to pay for your studies? No? Exactly. Therefore, we organize an online consultation. Join through www.nietmijnschuld.nl/raadpleging and cast your vote between June 8-21st. Don’t forget to also inform your friends, committee members and co-students to join! The more participants, the bigger our impact!