FYON Lonneker en LSV Lonneker zijn op zoek naar een sportverzorger

Voor de trainingen op dinsdagavond, donderdagavond en de wedstrijd op zondag. Op dinsdag werk je samen met de club-fysiotherapeut, op donderdag en zondag werk je zelfstandig.

Als sportverzorger ben jij samen met de club-fysiotherapeut verantwoordelijk voor de sportmedische begeleiding van het eerste elftal. We zoeken een student fysiotherapie (2de,  3de  of 4de jaars) met passie voor sport en voetbal.

Wij bieden je een vergoeding van 1800 euro per jaar. Wanneer je bij ons aan de slag gaat, zullen we je goed inwerken. Op de dinsdagavond is er tijd om te leren van de club-fysiotherapeut, bijvoorbeeld door te leren tapen en behandelen.

Interesse in de functie als sportverzorger? Neem dan contact op met Steven Peters via: s.peters@fyon.nl.