Skiën met LiNK

Indoor skiing! ⛷

-English below-

Op donderdag 16 februari gaan wij skiën in Bottrop samen met sv Tabula! 🤩 Ben je al een pro of nog maar een beginner? Iedereen is welkom! Nadat iedereen zijn beste skills heeft laten zien, kan je daar onbeperkt eten en drinken. 🍻

Schrijf je snel in door het product te kopen op de site en de Forms in te vullen!

Waar: Alpincenter Bottrop
Wanneer: 16 feb
Tijd: verzamelen om 14:00, rond 22:00 terug in Enschede

On Thursday, February 16th we will be skiing in Bottrop together with sv Tabula! 🤩 Are you already a pro or are you just a beginner? Everyone is welcome! After everyone has shown their best skills, you can have unlimited food and drinks there. 🍻

Register quickly by buying the product on the website and by filling in the Forms, as there are a limited number of spots.

Where: Alpincenter Bottrop
When: February 16th
Time: gathering at 2 pm, back in Enschede around 10 pm