Aanmelding papa’s en mama’s introductie 2023

*English below*

Wil jij ons ook helpen tijdens het introkamp en de HOI-week? Ook aankomende zomer, voor de start van het nieuwe schooljaar, is er weer het jaarlijkse introkamp en de HOI-week. Namelijk van 25 t/m 31 augustus. Voor het introkamp en de HOI-week zoeken we weer papa’s en mama’s die alleen nieuwe eerstejaars studenten willen begeleiden. Lijkt dit je nu ook helemaal geweldig? Schrijf je dan snel in! De inschrijving start 29 maart en de kosten voor deelname zullen t.z.t. gecommuniceerd worden met jullie! Bij voorkeur meld je je aan in tweetallen.

Het aanmelden bestaat uit twee stappen:

Google Docs invullen
Product kopen op de site

Do you want to help us during the freshman introduction? Just like previous years, we will have our annual freshman introduction the week before the official start of the school year. This year this will be from the 25th of august until the 31st of august. Would you like to be a mom or dad to a group of upcoming first year students? The sign up to become a mom or dad starts on the 29th of March. The costs of participating will be communicated before the sign up starts. It is recommended to sign up in pairs.