SpeedTAPEbattle!

Ben jij de beste en snelste taper van Saxion? Tijdens de speedtape battle zal je onder begeleiding van twee juryleden strijden voor een plekje in de finale. We zullen openen met een Kahoot quiz en vervolgen met een enkel tapebattle. In de finale zal worden gestreden op het pleintje voor het hok van Tabula Rasa en de uiteindelijke winnaar mag de wisselbeker in ontvangst nemen!!💪🏼🏆

Na inschrijving krijg je 5 artikelen doorgestuurd om te bestuderen. Deze artikelen geven informatie voor het beantwoorden van vragen in de Kahoot. Ook krijg je een filmpje doorgestuurd waarin de correcte tapetechniek wordt uitgelegd.

⚠Let op: Alleen de techniek voorgedaan op de video zal worden geaccepteerd tijdens de battle. Om deze techniek goed onder de knie te krijgen kun je na aanmelding een rolletje tape komen ophalen in het hok van Tabula Rasa!!

Datum: 1 maart 2024 van 15:00 tot 16:30
Locatie: de H-vleugel van saxion

Geef je op via deze Link!